Добредојдовте на нашиот сајт!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Жеџијанг брзина и механички технологија ко., LTD., Која е основана во 2002 година, се наоѓа во Wenzhou, Жеџијанг Yueqing врба град, е професионална автоматска машина за точење, хидраулични производители вежба. Компанијата има група на истакнати технички талент, има силен развој и дизајн способности, може да биде дизајнирана во согласност со барањата на клиентите сите видови на знакот посебна алатка машина. Луѓе-ориентирана компанија, инсистираат на квалитет прво за принцип, со висок квалитет, високи стандарди.

ВЕСТИ

Жеџијанг Suchuang Механичка технологија копродукции, ООД

Луѓе-ориентирана компанија, инсистираат на квалитет прво за принцип, со висок квалитет, висока standards.For на клиентот е врховен концепт, воспоставување на систем за надзор строга контрола на квалитетот и задоволството на клиентите.

Technical parameters of gear tapping machine Product model: 4508 Maximum tapping diameter steel parts: M8x10mm Tapping diameter range Aluminum and copper parts: M12mm Distance from spindle cent...
Wenzhou International Exhibition Of NC Machine Tools Trade Shows
Трговија Прикажи име: Intermach Датум на обуката: 2016 .4 домаќин Земја / регион: ДоН Вовед: Wenzhou меѓународната изложба на НЦ машина алатки. CNC машина за сечење метал алатки ...