Mirë se vini në faqen tonë të internetit!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Shpejtësia Zhejiang dhe bashkë mekanike teknologji., LTD., e themeluar në vitin 2002, është e vendosur në Wenzhou, qytet Zhejiang Yueqing shelg, është një makinë profesional përgjimin automatik, prodhuesit hidraulike stërvitje. Kompania ka një grup të talenteve të pazgjidhura teknike, ka zhvillimit dhe projektimit të fortë aftësitë, mund të jetë projektuar në përputhje me kërkesat e konsumatorëve të të gjitha llojet e shënuar mjet të veçantë makinë. Njerëz të orientuar kompani, insistojnë në cilësinë e parë për parimin, cilësi të lartë, standarde të larta.

LAJME

Zhejiang Suchuang mekanike Teknologjia Co, Ltd

Njerëzit-kompani të orientuar, insistojnë në cilësinë e parë për parimin, cilësi të lartë, të lartë standards.For konsumatori është koncepti i lartë, krijimin e sistemit të mbikëqyrjes të rreptë të cilësisë dhe kënaqësi të konsumatorëve.

Technical parameters of gear tapping machine Product model: 4508 Maximum tapping diameter steel parts: M8x10mm Tapping diameter range Aluminum and copper parts: M12mm Distance from spindle cent...
Wenzhou International Exhibition Of NC Machine Tools Trade Shows
Trade Show Emri: Intermach Data morën pjesë: 2016 .4 pritës Vendi / Rajoni: CN Hyrje: Wenzhou ekspozitë ndërkombëtare e mjeteve makine NC. CNC mjetet prerjen e metalit makine ...